Monitor SAMSUNG 32″ G50D LS32DG500EUXEN Black (QHD 2K 2560×1440 – 180Hz 1ms IPS Panel – HDR400 – FreeSync)
Cijena za gotovinsko plaćanje.
Nema na zalihi
Obavijesti me kada bude dostupno
Najniža cijena u 30 dana:
Kategorija Oznaka
Dodaj na listu želja
Dodaj na listu želja
Ključne značajke:
- QHD rezolucija za savršeno oštre slike.
- Brzi IPS panel za jasne, žive boje i kut gledanja od 178°.
- Brzina osvježavanja od 180 Hz i vrijeme odziva od 1 ms (GtG)
- VESA DisplayHDR 400 pruža više kontrasta s dubljom crnom i svjetlijom bijelom bojom.
- AMD FreeSync™
- Ergonomsko postolje
27,00  Add to Cart
27,00
za gotovinsko plaćanje
za gotovinsko plaćanje
Epic Screen. Epic Play.
Doživite nevjerojatno realistične svjetove igara: QHD rezolucija ima 1,7x veću gustoću piksela u usporedbi s Full HD-om. To znači da se slike mogu reproducirati u iznimno detaljnom i oštrom obliku. Brzi IPS panel osigurava detaljnu reprodukciju boja i široki kut gledanja od 178°, tako da možete uživati ??u jasnoj slici iz svakog kuta. S više piksela i većom dubinom možete upiti svu akciju. Projurite kroz svaku scenu: uz brzinu osvježavanja od 180 Hz, doživjet ćete igranje koje oduzima dah s iznimno glatkom akcijom. Zahvaljujući vremenu reakcije od 1 ms (GtG) i smanjenom zamućenju, možete poraziti bilo kojeg protivnika u nekoliko sekundi.
VESA zaslon HDR400
AMD FreeSync™
Način čuvanja očiju i manje titranja zaslona
Ergonomski stalak
Povezivost:
Display port 1.2 1 E.A
HDCP verzija (DP) 2.2
HDMI™ 2.0 1 E.A
HDCP verzija (HDMI) 2.2
Izlaz 3.5mm za slušalice Da
Dimenzije:
Uređaj sa postoljem (Š x V x D) 714,2 x 581,9 x 263,5 mm
Dimenzije seta bez postolja (Š x V x D) 714,2 x 418,4 x 70 mm
HAS (nogica podesiva po visini) 120,0 +- 5,0
Mogućnost naginjanja -2.0o(+- 2°) - 25.0o(± 2°)
Rotiranje -30.0o(± 3°) - 30.0o(+-3°)
Pivot funkcija '-92.0o(± 2°) - 92.0o(+- 2°)
U isporuci:
- SAMSUNG Odyssey G50D LS32DG500EUXEN
- Kabel za napajanje 1,5 m
- DP kabel Da
Boja Crna
Brand Samsung
Veličina zaslona 32 ”
Tip rezolucije WQHD
Panel IPS
Osvježavanje slike [Hz] 180 Hz
Vrijeme odziva [ms] 1 ms
Zvučnici Ne
Vidljivi kut 178° (H) / 178° (V)
Svjetlina [cd/m2] 350 cd/m2
Omjer slike 16:9
Maksimalna rezolucija 2560 x 1440
HDMI Da
Broj HDMI 1
DVI Ne
D-Sub Ne
DisplayPort Da
Broj DisplayPort 1 kom
Namjena monitora Gaming
Pivot Da
VESA (R) 100×100 mm